Przyjazd
Wyjazd

Obsługa wynajmu krótkoterminowego

  1. Strona Główna
  2. Usługi
  3. Obsługa wynajmu krótkoterminowego

Chcesz skorzystać z naszych usług?

 

Zarządzamy wynajmem krótkoterminowym kompleksowo - pozyskujemy i obsługujemy rezerwacje, wypożyczamy serwis pokojowy, świadczymy usługi prania tekstyliów, odbieramy i dowozimy do obiektu. 

Nasz zespół Dreaminn Apartment Servicies z najwyższą troską dba o czystość wnętrz tak aby goście wystawiali same pozytywne recenzje. Szczegółową ofertę usług house keepingu znajdziesz tutaj: Dreaminn Service Apartments

Drugą częścią naszej firmy Dreaminn Apartments jest doświadczony i zaangażowany zespół sprzedażowy i obsługi gości. Korzystamy z najnowszych narzędzi internetowych w celach stałej analizy tendencji rynkowych i na bieżąco dostosowujemy oferty sprzedażowe tak aby pozyskać maksymalną ilość rezerwacji. Obsługujemy tysiące rezerwacji z całego świata.

Dlaczego my?

Posiadamy doświadczenie, wiedzę i zaawansowane systemy zarządzania rezerwacjami, a także sprzedażą online. Sam możesz monitorować stan rezerwacji przez 24/7 dzięki internetowemu panelu klienta.
Jesteśmy elastyczni: przyjmujemy zewnętrzne zlecenia na pranie pościeli i ręczników, magiel, sprzątanie lub po prostu zarządzanie rezerwacjami. Ty decydujesz czego potrzebujesz!

 

Szczegóły naszych ofert wraz z podstawowym cennikiem znajdziesz w PDFach
Nie czekaj! Chcesz umówić się z nami na spotkanie?
Skontaktuj się z nami już dzisiaj i stwórzmy ofertę idealną dla Ciebie 601 590 713 /  office@pokojwamdam.pl

Pakiety pobytowe
Designerskie Apartamenty w Poznaniu
od 179 /noc
od 179 /noc

Gwarancja najniższej ceny w przypadku rezerwacji online! Przy rezerwacji naszych apartamentów wymagamy kaucji zwrotnej w wysokości 150 złotych płatnej ...

Szczegóły oferty
Designerskie Apartamenty w Poznaniu
Pokaż wszystkie
Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Skarbka 20
60-348 Poznań, Polska

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij