Przytulne i stylowo urządzone mieszkanie w nowocześnie odrestaurowanej zabytkowej kamienicy „Żelazko”. Kamienica znajduje się w okolicy Starego Browaru i Placu Andersa.
Małe i przytulne mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy z windą. Kamienica współczesna, wybudowana na wzór zabytkowej stojącej w tym miejscu ruiny.
Mieszkanie jest zaciszne, przytulne, z oddzielną w pełni wyposażoną kuchnią i przemyślanie zaprojektowaną łazienką.
Zameldowanie odbywa się za pomocą recepcji 24 h, gdzie wydawane są klucze.
Obok mieszkania znajduje się rynek z lokalnymi, zdrowymi produktami z których możesz skomponować śniadania, obiady i kolacje. W budynku znajduje się restauracja, w okolicy jest mnóstwo kawiarni, gdzie zjesz śniadania od 8 rano. O Więcej szczegółów dotyczących wskazówek lokalnych i polecanych miejsc spytaj naszego Opiekuna Rezerwacji.
Mieszkanie znajduje się w strefie płatnego parkowania. Pod kamienicą są ogólnodostępne miejsca parkingowe płatne.
W pobliżu znajduje się kilka płatnych parkingów całodobowych strzeżonych. O szczegóły zapytaj Opiekuna Rezerwacji.
Obok mieszkania znajduje się przystanek tramwajowy- Marcinkowskiego.
W Poznaniu bardzo tanio możesz poruszać się za pomocą aplikacji Uber, bądź MyTaxi. Dodatkowo polecamy aplikację Lemon, gdzie możesz za kilka złotych wypożyczyć hulajnogę i poruszać się nią po Starym Mieście. W centrum dostępne są również Rowery Miejskie, które możesz wypożyczyć za pomocą aplikacji NextBike Poznan.