Przyjazd
Wyjazd

Zapomniany Wykusz

16 sierpnia 2019

Pod natłokiem obowiązków niestety często zapominamy o naszych pierwszych apartamentach, jednak ostatnio skupiliśmy się na wyjątkowym mieszkaniu na Szewskiej! Odkąd jest z nami Dominika staramy się na bierząco pokazywać Wam nasze apartamenty od 'żywej' strony. Za zdjęcia wnętrz, ukazujące ich układ oraz detale odpowiada nasz niezastąpiony Michał Płachetka, jednak zdjęciami lifestyle, na których zobaczycie ludzi oraz scenki (prawie ;p) życiowe są autorstwa Dominiki, która dołączyła do nas miesiąc temu.

Wydaje nam się, że takie zdjęcia dobrze mogą zobrazować Wam klimat naszych apartamentów, pozwolić Wam zobaczyć je z innej strony, bliskej codziennemu życiu.

Nasz Wykusz to wyjątkowe, bardzo jasne i przestronne mieszkanie, w którym na pierwszy plan wychodzi prysznic, który wcale nie jest w łazience... To idealne rozwiązanie dla podróżujących par - nasz apartament świetnie sprawdzi się na randkę lub rocznicę... Dlaczego? Zerknijcie na zdjęcia i odpowiedzcie sobie sami!

Oprócz zachwycającego prysznica znajdziecie tam również duże łóżko na podeście oraz okna, z których zobaczycie stary rynek. Chyba lepiej być nie może :)
 

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij